Főoldal

mte logo2hatartalanul logo

Tisztelt Partnereink!

 

Az elmúlt napok intézkedései arra késztetnek minket, hogy egészségügyi szabályainkat átalakítsuk.

A közösségi terekre vonatkozó korábban bevezetett és alkalmazott szabályainkat 2020. november 4-től a következő pontokban módosítottuk:

  • Mivel étkezni és folyadékot fogyasztani maszkban nem lehet, ezért ezt tanulóink csak az arra kijelölt helyen tehetik meg.
  • Ezek a helyek a HÁZIRENDBEN is megjelölt tantermek és ebédlők.
  • Nevelőink toleránsak lesznek. Az étkezésre szánt tízórai szüneten túl diákjaink alkalmat kaphatnak erre a tevékenységre máskor is. Azonban figyelmeztetik azokat, akik ezt továbbra is a közösségi terekben teszik!
  • Ahhoz, hogy tantermi keretekben folytathassuk az oktató – nevelő munkát, egészséges pedagógusokra és diákokra van szükség.
  • Továbbra is maszkban vagy maszk nélkül tervezzük tanítási óráinkat, foglalkozásainkat. Viszont arra kérjük diákjainkat, ha a pedagógus egészsége védelmében kéri őket, vegyék fel maszkjaikat, tartsák a kérést tiszteletben!
  • A mozgásos foglalkozások, a „szabadban” tartott órák kivételt jelentenek.
  • Törekszünk (a jó levegőn) minél több olyan szünetet tartani, ahol a kellő távolság betartásával, maszk nélkül lehetnek tanulóink.

Nevelőtestületünk és iskolavezetésünk minden tagja úgy gondolja, hogy közös felelősségünk magunk és partnereink egészségének védelme, melyhez nélkülözhetetlen szabályaink együttes elfogadása, türelmes betartása.

Köszönettel: NEVELŐTESTÜLET,

                                                                                       ISKOLAVEZETÉS