FIGYELEM!

Iskolánkban a 2021/2022-es tanévben 2 első osztály indul.

FELHÍVÁS
a Miskolci Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolákba történő beíratásra
Tanköteles, azaz 2015. augusztus 31-ig született gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.
A veszélyhelyzetre való tekintettel kérjük, hogy gyermeke általános iskolai beíratását lehetőség szerint online módon intézze a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül
2021. április 10. – 2021. április 16. között.
Amennyiben az elektronikus úton történő beiratkozás az Ön számára nem megoldható, intézményünk lehetőséget biztosít a személyes ügyintézésre is az alábbi időpontokban:
2021. április 15. (csütörtök) 8:00 – 16:00 óra között és
2021. április 16. (péntek) 8:00 – 16:00 óra között.

Személyes megjelenés esetén a veszélyhelyzetre való tekintettel kérjük, az alábbi telefonszámon egyeztessenek időpontot:
Jordánné Lossó Ibolya: 70-944-3293 vagy 46/533-269

Az első évfolyamra történő beíratáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:
- a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (születési anyakönyvi kivonat vagy személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya).
A beiratkozáshoz szükséges nyomtatványok iskolánk honlapjáról letölthetőek ill. személyes megjelenés esetén az iskola biztosítja.

A beiratkozást követően kérjük jelezze (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)  milyen idegen nyelvet kíván tanulni gyermeke! (angol vagy német)

A végleges adategyeztetésre tanévkezdéskor kerül sor!

A beiratkozáshoz szükséges nyomtatványok:

Nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról

Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásról

Hozzájáruló nyilatkozat

Kérelem különös helyzet

KRÉTA TANULÓI ADATLAP 2021-22

Nyilatkozat hittanról elsős

KIR Tanulói adatlap

Tájékoztatás étkezés rendeléséről 2021/2022

Tisztelt Leendő Elsősök!

A veszélyhelyzetre tekintettel a 2021/2022. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozásokkal kapcsolatban a Miskolci Tankerületi Központ eljárásrendjét szeretnénk Önökkel ismertetni:

TÁJÉKOZTATÓ A BEIRATKOZÁSRÓL