A koronavírussal összefüggő kormányzati és önkormányzati intézkedésekkel kapcsolatos

FIGYELEMFELHÍVÁS

TANULÓK ÉTKEZTETÉSE

AMENNYIBEN - az ön gyermekét érintő korosztály számára-

A TANTERMI OKTATÁS ÚJRA INDUL.

tárgyában

Az emberi erőforrások minisztere 17/2021. (III.5.) határozata alapján tett intézkedések kapcsán felhívjuk figyelmüket, hogy

2021. március 8-tól a tanulók étkezése - a Miskolci Közintézmény-működtető Központ által –

központilag lemondásra került.

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, kérjük, hogy

AMENNYIBEN - az ön gyermekét érintő korosztály számára-  A TANTERMI OKTATÁS ÚJRA INDUL, és igénylik az étkezést,

kérjük szíveskedjenek annak megrendeléséről gondoskodni.

A következő napi megrendelés és lemondás minden tárgynapot megelőző munkanapon 8:30 óráig lehetséges.

Pl.: a 2021. április 19. (hétfőre) történő megrendelést 2021. április 16. péntek 8:30 óráig kell jelezni intézményünknek.

A megrendelést/lemondást írásban

(e-mailben) kérjük az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, a tanuló neve, iskolája és osztálya megjelölésével eljuttatni.

Miskolc, 2021.04.09.

Jó egészséget kíván a