Alapítványunk

Kedves Szülők, Támogatóink!

Köszönjük a 2019. évi 1% - os felajánlásaikat, melynek összege 358.000 forint.

Támogatásukra jövőre is számítunk!

"Közös Erővel Gyermekeinkért Alapítvány"

Kivonat az Alapító Okiratából

Az alapítvány célja:

A Kaffka Margit Általános Iskolában tanuló gyermekek szülei a Kaffka Margit Általános Iskolában tanuló diákok tehetséggondozására, művész és művészeti hajlamuk ápolására (zenei, festő, grafika, kerámia, tűzzománc tevékenység felkarolására), a testmozgással és testkultúrával, valamint a mozgásművészettel kapcsolatos költségek finanszírozására, a szociálisan rászoruló és anyagilag nehéz helyzetben lévő diákok iskolai és iskolán kívüli szabadidős programokban valórészvételi lehetőségeinek biztosítására, anyagi támogatására, az iskolák közötti tanulmányi versenyek segítségére, a szakköri és az iskolán kívüli programok megszervezésére, lebonyolítására, a fentiekhez kapcsolódó eszközök vásárlására, tartós közérdekű célra, határozatlan időre, jogi személyiségű, nyitott alapítványt hoznak létre.

Adószám: 18424579-1-05

Ezúton is köszönjük, hogy 2019.évi adója 1%-át alapítványunknak ajánlotta fel.

Ismét szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy amennyiben idén is iskolánk alapítványát szeretné támogatni a befizetett adója 1%-ával, nyilatkozatát így töltheti ki:

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL

A kedvezményezett adószáma:

1 8 4 2 4 5 7 9 - 1 - 0 5

A kedvezményezett neve:

( Ennek kitöltése nem kötelező)

Közös Erővel Gyermekeinkért Alapítvány

TUDNIVALÓK

Ezt a nyilatkozatot tegye egy olyan postai szabvány méretű borítékba, amely e lap méretét csak annyiban haladja meg, hogy abba e nyilatkozat elhelyezhető legyen!

FONTOS!

Ahhoz, hogy a rendelkezés teljesíthető legyen, a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, a borítékon az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT pontosan tüntesse fel!